W cyklu „ciekawostki z prasy dla admina”: ZUS i Linux. Czy to dobrana para?
Od pewnego czasu widać, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych stawia na cyfryzację i związane z nią udogodnienia, jednak takiego kroku chyba mało kto się spodziewał. Właśnie ogłoszono, że jedna z kluczowych instytucji publicznych w całości przejdzie na Linuksa w dystrybucji Red Hat. Popularne otwartoźródłowe rozwiązanie ma pomóc w optymalizacji kosztów i zwiększeniu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów: https://geek.justjoin.it/zus-linux/?fbclid=IwAR0S04rshIHzBMsH5T7PMrnZkBlGdwBVcUG3Mjvdm2nSYvpN-x_c4Yz5SEo#utm_source=Facebook&utm_medium=Grupy






