KONTAKT


Zanim do nas napiszesz  prosimy o przeczytanie poniższego:

Prowadzenie tego typu działalności, jaka jest realizowana w ramach projektu AdminAkademia, wiąże się z problemem olbrzymiej ilości otrzymywanej korespondencji. Szczególnie z prośbami o możliwość pomocy przy rozwiązywaniu różnych problemów. Prowadząc tego typu działalność, przy dużej liczbie odbiorców (a mamy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej), tak naprawdę nie ma możliwości, aby odpisywać na przesyłane wiadomości z prośbą o pomoc w rozwiązywaniu problemów, co mamy nadzieję, że zostanie zrozumiane. Tak naprawdę, jak skupimy się na odpowiadanie na te wiadomości z prośbami o pomoc w rozwiązywaniu problemów, to w tym naszym życiu musielibyśmy już nic innego nie robić, a i tak nam czasu na to nie starczy dla wszystkich. Nasz czas chcielibyśmy poświęcić przede wszystkim na tworzenie materiałów, tworzenie ich z jak najlepszą jakością – skorzystają na tym chyba zdecydowanie lepiej wszyscy, gdyż każdy materiał mamy nadzieję, iż będzie w stanie pomóc znacznie większej ilości osób, niż odpowiedź na kilka wiadomości do pojedynczych osób.

Ponieważ więc odpowiadanie na wiadomości z prośbami o pomoc w rozwiązywaniu problemów jest czymś, co nie pozwala tworzyć, to prosimy o zrozumienie, iż nie odpisujemy na niebiznesowe pytania prawie wogóle.
Dlatego też nie piszcie do nas z w/w prośbami na maila, czy na pw na YouTube lub Facebooka, postarajcie się w ten sposób nam pomóc odzyskać jak najwięcej czasu na tworzenie.

Natomiast jeśli macie pytanie, to nie chcemy aby zostawały całkiem bez echa, stąd zapraszamy do zadawania ich w ramach naszej zamkniętej grupy wsparcia w ramach grupy Facebookowej.

NAPISZ DO NAS


    [bwsgooglecaptcha bwsgooglecaptcha-394]