Od listopada 2019 r. AdminAkademia posiada uruchomiony profil Patronite, na który zapraszamy!

 

Jeżeli Chcesz się dowiedzieć jakie były cele i powody uruchomienia tegoż profilu, to zapraszamy do oglądnięcia poniższego filmu:

 

Skrótowo, podsumowując informacje przekazane w powyższym filmie:

 1. Tworzenie materiałów z zagadnień, w ramach których porusza się działalność projektu AdminAkademia, wymaga niestety środków finansowych: zakup sprzętu, dzięki któremu można tworzyć materiały na wyższym poziomie, zakup licencji, itp. Z drugiej strony nie ukrywając, osoba tworząca takowe materiały, musi także z czegoś się utrzymać – jeżeli więc uda się znaleźć środki finansowania dla projektu, to twórca będzie w stanie też z czegoś zrezygnować i tworzyć tych materiałów więcej i częściej, i na lepszym poziomie. Stąd pewnie lepiej gdyby wszystko mieć za darmo, ale jednakże nie ma co się łudzić, idealizmem wielu kwestii się tu nie przeskoczy niestety.
 2. Patronite staje się jednym z dwóch środków finansowania (reklamy na YouTube niestety trudno za takowy uznać…). Jednym są kursy oferowane przez AdminAkademia. Aczkolwiek kursy te zawierają pewien wyrywek zagadnień, a też nie chcemy aby wszystko było udostępniane w ramach kursów. Chcemy nadal tworzyć i publikować materiały na stronie AdminAkademia.pl oraz na kanale YouTube, które byłyby dostępne dla wszystkich. A to, że szukamy sposobów finansowania, wynika z pkt. 1 – we wspólnym naszym interesie.
 3. Patronite wybraliśmy właśnie dlatego, że mamy nadzieję iż będzie on postrzegany jako pewna formuła wspólnej pewnej dobrowolności, w której my nadal chcemy tworzyć ogólnodostępne materiały, a jeżeli ktoś stwierdzi, że chce nas w tym wesprzeć, to wtedy może (a nie musi) to zrobić, doceniając po prostu naszą pracę, i pomagając nam tworzyć kolejne nowe materiały.
 4. Stąd też całościowo powstaje pomysł, w którym materiały są tworzone w trzech ścieżkach: kanał YouTube, kursy na platformie e-learningowej AdminAkademia, oraz materiały ekskluzywne dla naszych Patronów. Te trzy ścieżki mają być z jednej strony osobnymi elementami, a z drugiej strony się też jednak uzupełniać.
 5. Mimo wszystko chcemy też naszych Patronów docenić, stąd w podziękowaniu za wsparcie istnieje możliwość uzyskać dostęp do dodatkowych ekskluzywnych materiałów, udostępnianych z wykorzystaniem naszej platformy https://moodle.adminakademia.pl/. Szczegóły można znaleźć w powyższym filmie, i na naszym profilu Patronite:
 6. Zgodnie z informacjami na naszym profilu Patronite, w/w ekskluzywne materiały są dostępne w dwóch kategoriach:
  • MIESIĘCZNY DOSTĘP (odnawiany po każdej kolejnej wpłacie), do specjalnego miejsca, gdzie UZYSKA SIĘ dostęp do stworzonych od momentu uruchomienia Patronite ODCINKÓW KANAŁU AdminAkademia BEZ REKLAM, oraz DODATKOWYCH EKSKLUZYWNYCH MATERIAŁÓW (także BEZ REKLAM) dla Patronów, tj. materiałów uzupełniających kursy AdminAkademia, czy publikowanych na kanale odcinków (przy nieodnowieniu miesięcznego wsparcia traci się dostęp do starych i nowych docinków, jak na VOD 🙂 ), w ramach jednego miesiąca zakłada się, że będą publikowane minimum 3h materiału
  • możliwość udziału dwa razy w miesiącu w Live 'ie, gdzie na żywo będzie prezentowany wybrany przez prowadzącego temat, a po nim będzie możliwa też wolna dyskusja, czyli w sumie takie Q&A (miedzy odnośnie odcinków na kanale YouTube i odcinków dla Patronów) – plan tychże tematów będzie udostępniony wcześniej na stronie adminakademia.pl w harmonogramie, samo spotkanie to gdzieś ok. godzinki do półtorej na prezentację wybranego zagadnienia, a potem z jakieś do pół godzinki na wolną dyskusję, i ze spotkania tegoż będzie także udostępnione potem nagranie dla osób, które w tym momencie miały opłacony tenże próg, ale nie mogły jednak w tym spotkaniu uczestniczyć , bądź to uczestniczyły, ale chciałyby obejrzeć ten Live jeszcze raz 🙂
 7. Listę do tej pory udostępnionych tychże w/w ekskluzywnych materiałów dla Patronów można znaleźć na stronie:
 8. Zachęcamy więc do wsparcia nas w ramach profilu Patronite: