Czy jesteśmy chętni na różne formy współpracy?

Oczywiście, że jesteśmy jak najbardziej otwarci na współpracę różnego rodzaju, choć też oczywiście zawsze wszystko zależy jednak od szczegółów, które najpierw musi poznać i przemyśleć.

 

Formy współpracy

W kontekście współpracy napewno przewidujemy następujące możliwości:

 1. Współpraca reklamowa

  Tutaj przewidujemy możliwość wykupienia powierzchni reklamowej w prowadzonym przez nas serwisie www.adminakademia.pl
  Aktualnie nasz serwis korzysta jak można zauważyć z programu AdSense, natomiast dowolny baner reklamowy, który Państwa zainteresuje, może zostać zamieniony na Państwa baner, pod warunkiem oczywiście, że będzie pokrywał się rozmiarami z tymże banerem, jaki ma zostać zamieniony (chyba, że różnica będzie na tyle niewielka, iż nie spowoduje problemów w działaniu serwisu/strony). Szczegóły finansowe uzgadniamy drogą mailową, lub telefoniczną (w końcu to też zależy od np. czasu trwania kampanii,  rozmiaru jednostki, jej ulokowania, itd.). Jako domyślny zakładamy miesięczny model rozliczeń.

 2. Zrealizowanie zamówionych filmów o zadanej tematyce

  Na tego typu współpracę, zakładającą przygotowanie na przykład filmów instruktażowych dla oferowanego przez Państwa produktu, również jesteśmy otwarci, aczkolwiek jednak przy pewnych, mamy nadzieję, że oczywistych założeniach:
  Chcemy prezentować produkty/inicjatywy/itp., które są wartościowe dla naszych widzów, i stanowią wartość dodaną dla tego co prezentujemy w naszym serwisie i kanale YouTube. Musimy być przekonani do tego co omawiamy, co oznacza też, że nie chcemy tworzyć treści „fałszywych”, w których przemilczalibyśmy coś przed naszymi widzami, bądź co gorsze jeszcze zakłamywali rzeczywistość – tego typu postępowanie jest dla nas nieetyczne i nieakceptowalne, i dla nikogo na dłuższą metę nie przynosi żadnych korzyści.
  Tu także wszelkie szczegóły uzgadniamy drogą mailową, lub telefoniczną.

 3. Artykuły/wpisy sponsorowane

  Dla tej formy współpracy sumarycznie założenia są takie same jak dla zamawianych filmów z poprzedniego punktu – musi to nieść wartość dodaną dla naszych czytelników, i nie umieścimy niczego do czego nie jesteśmy sami przekonani, nie chcemy przekazywać treści „fałszujących” rzeczywistość, itp.
  Tu także wszelkie szczegóły uzgadniamy drogą mailową, lub telefoniczną.

 4. Partner kanału/serwisu

  Jesteśmy również zainteresowani długoterminową współpracą wizerunkową pomiędzy nami a wybraną marką.
  Warunek jest znowu prosty: musi to być marka, którą cechuje sprawdzona przez nas jakość (nie zareklamujemy produktów, których sami nie uważamy za wartościowe) i która odpowiada nam wizerunkowo.
  Tu także wszelkie szczegóły uzgadniamy drogą mailową, a potem najlepiej telefoniczną lub w ramach osobistego spotkania.

 5. Patronat medialny dotyczący różnego rodzaju imprez

  Patronat medialny jest także interesującą dla nas formą współpracy, a informacje o prowadzonych konferencjach, imprezach branżowych, wydarzeniach, itp., można przesyłać na naszego maila kontakt@adminakademia.pl – i jeżeli tylko będziemy zainteresowani patronowaniem Twojej inicjatywie, na pewno odpiszemy na otrzymany list (przy czym prosimy o przekazanie odpowiednio istotnych, szczegółowych informacji).
  Oczywiście udzielenie naszego patronatu nie wiąże się z żadnymi kosztami.

 6. Współpraca z innymi autorami/blogerami/youtuber’ami

  Jeżeli w ramach takowej współpracy udałoby się wspólnie uzyskać coś wartościowego, i korzystnego dla obydwu stron, jak również naszych Widzów/Czytelników, to oczywiście, że jesteśmy chętni 🙂 A przynajmniej z założenia nie jesteśmy przeciwni, a wręcz odwrotnie. Ale też oczywiście wymaga to poznania szczegółów, i rozmowy, a zacząć można od przekazania informacji na naszego maila kontakt@adminakademia.pl – i jeżeli tylko będziemy zainteresowani, na pewno odpiszemy na otrzymany list.