Zapraszam wszystkich chętnych do uczestnictwa w spotkaniu organizacyjnym kursu „70-742: Identity with Windows Server 2016/2019„, jakie odbędzie się 25 lipca (czwartek) o godz. 19:00.

 

Udział w spotkaniu może wziąć każdy, również osoby, które się na kurs nie zapisały, w sposób kompletnie nie zobowiązujący oczywiście. Dzięki czemu można się będzie samemu przekonać jak wygląda logika realizacji „kursów zdalnych”.

Ponieważ udział bezpośrednio może wziąć max. 50 osób naraz, to osoby, które nie zapisały się na kurs, a chciałyby wziąć udział w tymże spotkaniu w ramach platformy do webinariów, o kontakt na adres kontakt@adminakademia.pl, aby uzyskać odpowiednie „zaproszenie” na w/w spotkanie.

 

Samo spotkanie ponadto będzie nagrywane i udostępnione poprzez nasz kanał YouTube. Aczkolwiek fajniej chyba samemu przekonać się jak wygląda praca z taką platformą do webinariów.

 

W ramach w/w spotkania zostaną omówione sprawy organizacyjne kursu, zaprezentowane zostaną platformy: do webinariów oraz e-learningowa Moodle (które będą wykorzystywane w ramach kursu), i pewnie również demonstracyjnie jakiś malutki wstępik, już merytoryczny, myślę, że się także pojawi 😉

 

Zapraszam więc do wzięcia udziału wszystkie chętne osoby, które akurat wtedy będą mieć chwilę czasu 🙂

 

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: