AdminAkademia zaprasza na kolejny kurs, w cyklu kursów „Linux LPIC”, czyli:

 

Po szczegółowe informacje dot. kursu, oraz formularz zgłoszeniowy na kurs, zapraszamy pod adres:

 

 

Pierwsze ze 3 zajęcia kursu będą otwarte, tj. uczestniczyć będzie mógł w w nich każdy, bez żadnych opłat.
Dzięki temu każdy będzie mógł sprawdzić czy warunki kursu odpowiadają, i będzie też czas na ogarnięcie formalnych kwestii 😉

 

Aby uczestniczyć w pierwszych zajęciach kursu LPIC 3-303 można:

  1. napisać prośbę na adres e-mail: kontakt@adminakademia.pl – wtedy przesłane zostanie zaproszenie na spotkanie w platformie ClickMeeting, której używamy na kursie do realizacji naszych spotkań/zajęć (można wtedy będzie zobaczyć, jak to wygląda)
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 14 września od godz. 20:00 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/JrYAy53eMlc

 

Na samym pierwszym spotkaniu zostanie omówiona logika kursu, zorganizowania sobie środowiska pracy na potrzeby kursu, itp.
To , kiedy odbędą się pierwsze stricte zajęcia już praktyczne dla kursu LPIC3-303, to ustalimy wspólnie na tych pierwszych zajęciach organizacyjnych.
Dane dostępowe do tych kolejnych drugich spotkań będą też przekazane na naszej stronie, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych (również będą to zajęcia otwarte, i będzie można uczestniczyć w nich w ramach platformy do webinariów, albo w transmisji na żywo na YouTube).

Dalsze szczegóły na pierwszym spotkaniu 😉

 

 

 

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, proszę pisać poprzez formularz, lub na adres: kontakt@adminakademia.pl

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: