AdminAkademia przypomina o dzisiejszych drugich OTWARTYCH zajęciach o godz. 20:00 kolejnego kursu w cyklu kursów „Linux LPIC”, czyli:

 

Po szczegółowe informacje dot. kursu, oraz formularz zgłoszeniowy na kurs, zapraszamy pod adres:

 

 

Pierwsze ze 3-4 zajęcia kursu będą otwarte, tj. uczestniczyć będzie mógł w w nich każdy, bez żadnych opłat.
Dzięki temu każdy będzie mógł sprawdzić czy warunki kursu odpowiadają, i będzie też czas na ogarnięcie formalnych kwestii 😉

 

Aby uczestniczyć w pierwszych zajęciach kursu LPIC 3-303 można:

  1. napisać prośbę na adres e-mail: kontakt@adminakademia.pl – wtedy przesłane zostanie zaproszenie na spotkanie w platformie ClickMeeting, której używamy na kursie do realizacji naszych spotkań/zajęć (można wtedy będzie zobaczyć, jak to wygląda)
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 21 września od godz. 20:00 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/C30-T18u4lc

 

Na tymże drugim spotkaniu zostaną zrealizowane ćwiczenia laboratoryjne dot. logiki wykorzystania certyfikatu SSL samopodpisanego, a potem rozpoczniemy dyskusję odnośnie logiki wykorzystania własnego lokalnego urzędu certyfikacji.


Dane dostępowe do kolejnych otwartych spotkań będą też przekazane na naszej stronie, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych (również będą to zajęcia otwarte, i będzie można uczestniczyć w nich w ramach platformy do webinariów, albo w transmisji na żywo na YouTube).

 

 

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, proszę pisać poprzez formularz, lub na adres: kontakt@adminakademia.pl

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: