Adminakademia zaprasza zainteresowanych na nową edycję kursu „Network Security/CCNP Security” w formule zdalno-kontaktowej, i jego pierwsze zajęcia, które odbędą się w Poniedziałek 27 listopada o godz. 20:30 na kanale YouTube AdminAkademia oraz platformie ClickMeeting (udział oczywiście bezpłatny 😉 ).

 

Szczegółowe informacje dot. w/w kursu można znaleźć na naszej stronie:
https://adminakademia.pl/ccnp-security/
zresztą na pierwszym spotkaniu również najistotniejsze kwestie organizacyjne zostaną omówione.

 

Pierwsze ze 3 zajęcia kursu będą otwarte, tj. uczestniczyć będzie mógł w w nich każdy, bez żadnych opłat.
Dzięki temu każdy będzie mógł sprawdzić czy warunki kursu odpowiadają, i będzie też czas na ogarnięcie formalnych kwestii 😉

 

Aby uczestniczyć w pierwszych zajęciach kursu Network Security/CCNP Securitymożna:

  1. napisać prośbę na adres e-mail: kontakt@adminakademia.pl – wtedy przesłane zostanie zaproszenie na spotkanie w platformie ClickMeeting, której używamy na kursie do realizacji naszych spotkań/zajęć (można wtedy będzie zobaczyć, jak to wygląda)
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 27 listopada (Poniedziałek) od godz. 20:30 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/mpyhPbER07Y

 

W ramach tegoż pierwszego spotkania zostaną omówione przede wszystkim organizacyjne aspekty tegoż kursu 🙂


Dane dostępowe do kolejnych otwartych spotkań będą też przekazane na naszej stronie, jak i za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych (również będą to zajęcia otwarte, i będzie można uczestniczyć w nich w ramach platformy do webinariów, albo w transmisji na żywo na YouTube).

Dalsze szczegóły na pierwszym spotkaniu 😉
Zapraszamy więc na to spotkanie i do udziału w kursie 😉

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: