Kilka rzeczy do uściślenia i podkreślenia dla zaprezentowanej na AdminAkademia oferty „Kursów Wakacyjnych 2019”:

  1. „Kursy Wakacyjne” są dostępne dla WSZYSTKICH, nawet osób mieszkających w Londynie, Nowym Jorku czy w Tokio, a nie tylko mieszkających Śląsku. Gdyż są to kursy zdalne, ale nadal w formie zajęć kontaktowych z prowadzącym (z wykorzystaniem profesjonalnej platformy do webinariów). I jest to pomysł z wyjściem z ofertą również dla społeczności AdminAkademia. Prowadzącym zajęcia będzie Jarosław Karcewicz – czyli prowadzący kanał YouTube „AdminAkademia”.
  2. To nie są typowe kursy e-learningowe, a nadal kursy w formie kontaktowej z prowadzącym, tyle że z wykorzystaniem profesjonalnej platformy do webinariów. Kurs zdalny, a e-learningowy, to nie jest to samo. Tu założono, że właśnie ten kontakt z prowadzącym będzie, kontakt przewidujący wspólną interakcję, jak na normalnych zajęciach tradycyjnych. Gdyż taki kurs jednak jest cenniejszy. Także będą zajęcia w określonych godzinach, będzie się można na nich sprzeczać z prowadzącym, zadawać mu pytania, itd.
  3. Kursy dzięki powyższemu nie mają odgórnego limitu czasowego – postawioną wartością wyższą, jest tu zrealizowanie materiału, a nie gonitwa z czasem. A taka forma zdalna też to akurat umożliwia. I jest to cenną wartością dodaną tych kursów, co każdy kto był na jakimś kursie, myślę, że doceni.

 

 

Zapraszam jeszcze raz do oglądnięcia filmu, gdzie zawarte zostały szersze informacje o w/w ofercie (może nie jest to w 2 minuty, ale jednak może lepiej, jeżeli trochę dokładniej przekaże się informacje):

 

Jak również więcej informacji piśmiennych, w tym zapisy na kursy i szczegółowe ich opisy można znaleźć pod linkiem: https://adminakademia.pl/kursy-wakacyjne-2019/

 

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, proszę pisać poprzez formularz, lub na adres: kontakt@adminakademia.pl

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: