Chciałbym przekazać kilka informacji odnośnie organizowanego przez AdminAkademia i WSTI w Katowicach kursu CCNAv7:

  1. Uruchomienie w/w kursu jest pewne. Jeżeli więc ktoś potrzebowałby fakturę za kurs z datą grudniową, to prosiłbym o takową informację pod adres kontakt@adminakademia.pl (oczywiście jeszcze w grudniu). Pozostałe osoby dostaną potrzebne informacje już na spokojnie po nowym roku, aby tym narazie sobie w okresie świątecznym głowy nie zaprzątać.

  2. Dodany został jeszcze do dostępnych rabatów jeden próg rabatowy zależny od ilości osób – akurat nie spodziewałem się, że będzie i takie zainteresowanie 🙂 Także tu z tegoż rabatu, naliczany będzie ten tam najwyższy, tj. 20% od ceny wyjściowej (szczegóły na stronie https://adminakademia.pl/kurs-ccna7/)

  3. Przy tej ilości osób (jak nie ubędzie chętnych w międzyczasie, gdyż zapisanie się jest deklaracją i nie wiąże w żaden sposób), będzie raczej pewnikiem, że zostaną utworzone 2 grupy, stąd tak bardzo ilością zapisanych osób też bym się nie przejmował (za to wyjdzie taniej… – patrz pkt. 1 🙂 ). Tu zostaje zaufać, że racjonalnych progów przekraczać nie zamierzamy… (w końcu tyle mówię, że ważna jest tu dla nas jakość)

  4. Oczywiście, jeżeli ktoś jeszcze chętny jest, to można się jeszcze zapisać na ostatnie już w sumie miejsca

  5. Jak już wcześniej wskazywałem, pierwsze zajęcia kontaktowe odbędą się po wszystkich świętach, czyli 6 stycznia, aczkolwiek już można się spodziewać, iż przed tym okresem będą wysyłane informacje formalne, i pierwsze materiały w postaci filmów do oglądnięcia (z informacjami organizacyjnymi, itd.)

 

 

Jarosław Karcewicz
AdminAkademia.pl

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: