AdminAkademia przypomina iż dziś (23.06.2020r.) o godz. 19:30 odbędą się pierwsze zajęcia kursu „Linux LPIC2”, będące zajęciami OTWARTYMI dla każdej osoby chętnej (bez żadnych zobowiązań). 

 

 

 

 

Aby uczestniczyć tych w pierwszych zajęciach kursu LPIC2 można:

  1. zarejestrować się na stronie: https://adminakademia.clickmeeting.com/lpic2 (dzięki czemu można będzie przetestować jak działa platforma do webinariów jaką wykorzystujemy na zajęciach naszych kursów zdalno-kontaktowych)
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 23 czerwca od godz. 19:30 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube, także i tu 
  3. po zakończeniu zajęć, dla wszystkich osób, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, będzie na naszym kanale YouTube dostępne nagranie z tegoż spotkania

 

Na samym pierwszym spotkaniu zostanie omówiona logika kursu, zorganizowania sobie środowiska pracy na potrzeby kursu, itp.
Same pierwsze faktyczne stricte zajęcia już praktyczne odbędą się dla kursu „Linux LPIC2” w dniu 26 czerwca (piątek) od. godz. 19:30 (gdzieś do ok. 22:30).
Dane dostępowe do tego kolejnego drugiego spotkania będą też przekazane na naszej stronie, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych (również będą to zajęcia otwarte, i będzie można uczestniczyć w nich tak samo w ramach platformy do webinariów, albo w transmisji na żywo na naszym kanale YouTube).

Także nie tylko dzisiejsze spotkanie/zajęcia, ale pierwsze 2-3 zajęcia kursu będą otwarte, tj. uczestniczyć będzie mógł w w nich każdy, bez żadnych opłat.

Dalsze szczegóły na dzisiejszym pierwszym spotkaniu 😉

 

 

Po informacje dot. kursu LIPC2, i zapisy, zapraszamy pod adres:

 

 

 

Przypominamy, że także za tydzień 1 lipca, na podobnych zasadach odbędą się pierwsze zajęcia nowego kursu MS70-741.

Aby uczestniczyć w tych pierwszych zajęciach kursu MS70-741 można:

  1. zarejestrować się na stronie: https://adminakademia.clickmeeting.com/1-zajecia-kursu-ms70-741-w-adminakademia
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 1 lipca od godz. 19:30 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: