AdminAkademia zaprasza na drugie OTWARTE zajęcia w cyklu kursów „Linux LPIC”, czyli kursu:

 

Po szczegółowe informacje dot. kursu, zapraszamy pod adres:

 

 

Pierwsze 3 zajęcia kursu są otwarte, tj. uczestniczyć może w w nich każdy, bez żadnych opłat.


Akurat tak wyszło, że z grupą z z poprzedniej edycji (LPIC 2) doszliśmy, iż fajnie będzie już sprawniej zacząć nowy kolejny kurs (grupa sama wybrała, że to ten), i aby więc nie czekać tyle na realizację naboru, jest też taki właśnie pomysł, aby uczestniczyć mógł każdy chętny na początek kursu, zanim formalne kwestie sobie ogarniemy.

Będzie też jakaś okazja się przekonać, jak mniej więcej tego typu zajęcia kursów wyglądają 😉

 

 

 

Aby uczestniczyć w kolejnych drugich zajęciach kursu LPIC 3-304 można:

  1. napisać prośbę na adres e-mail: kontakt@adminakademia.pl – wtedy przesłane zostanie zaproszenie na spotkanie w platformie ClickMeeting, której używamy na kursie do realizacji naszych spotkań/zajęć (można wtedy będzie zobaczyć, jak to wygląda)
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 2 czerwca od godz. 19:30 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/WzA97Gm0uSs

 

Na tymże drugim spotkaniu zostaną omówione od strony teoretycznej samą ideę wysokiej dostępności, zagadnienia z nią powiązane, ale także różne praktyczne koncepcje realizacji wysokiej dostępności danych, aplikacji i usług w systemie GNU/Linux, co ma nam dać dobry wstęp i obraz tego do czego będziemy zmierzać na naszym kursie, i dlaczego właśnie tak a nie inaczej, i w takiej a nie innej kolejności.

Dane dostępowe do kolejnego trzeciego spotkania będą też przekazane na naszej stronie, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych (również będą to zajęcia otwarte, i będzie można uczestniczyć w nich w ramach platformy do webinariów, albo w transmisji na żywo na YouTube).

 

 

 

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, proszę pisać poprzez formularz, lub na adres: kontakt@adminakademia.pl

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: