AdminAkademia zaprasza na drugie OTWARTE zajęcia w cyklu kursów „Linux LPIC”, czyli kursu:

 

Po szczegółowe informacje dot. kursu, zapraszamy pod adres:

 

 

Pierwsze 3 zajęcia kursu są otwarte, tj. uczestniczyć może w w nich każdy, bez żadnych opłat.


Akurat tak wyszło, że z grupą z z poprzedniej edycji (LPIC 2) doszliśmy, iż fajnie będzie już sprawniej zacząć nowy kolejny kurs (grupa sama wybrała, że to ten), i aby więc nie czekać tyle na realizację naboru, jest też taki właśnie pomysł, aby uczestniczyć mógł każdy chętny na początek kursu, zanim formalne kwestie sobie ogarniemy.

Będzie też jakaś okazja się przekonać, jak mniej więcej tego typu zajęcia kursów wyglądają 😉

 

 

 

Aby uczestniczyć w kolejnych trzecich zajęciach kursu LPIC 3-304 można:

  1. napisać prośbę na adres e-mail: kontakt@adminakademia.pl – wtedy przesłane zostanie zaproszenie na spotkanie w platformie ClickMeeting, której używamy na kursie do realizacji naszych spotkań/zajęć (można wtedy będzie zobaczyć, jak to wygląda)
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 2 czerwca od godz. 19:30 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/lSRSsHZvD6M

 

Na tymże trzecim spotkaniu przejdziemy już do zabaw praktycznych, na początek „Praca z klastrem równoważenia obciążenia w systemie GNU/Linux (cz. 1)”.
Chciałbym przypomnieć, iż jeżeli ktoś chciałby uczestniczyć w zajęciach faktycznie „praktycznie”, to konieczne byłoby przygotowanie przed zajęciami poniższej konfiguracji:


 

 

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, proszę pisać poprzez formularz, lub na adres: kontakt@adminakademia.pl

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: