AdminAkademia zaprasza na kolejne kursy, w cyklu kursów „Microsoft MCSA” oraz „Linux LPIC”, czyli:

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy pod adresy:

 

 

Pierwsze 2-3 zajęcia obydwu w/w kursów będą otwarte, tj. uczestniczyć będzie mógł w w nich każdy, bez żadnych opłat.


Akurat tak wyszło, że w ramach obydwu kursów zaczynać się będzie od tematyk dot. usługi DNS, która na naszym kanale YouTube od jakiegoś czasu jest rozwijana, stąd będzie można w ramach tychże zajęć pokazać coś troszeczkę dalej odnośnie podstaw zarządzania serwerem DNS, zarówno w oparciu o system GNU/Linux jak i Windows Server. A też z grupami z poprzedniej edycji doszliśmy, iż fajnie będzie już zacząć nowy kurs, nie czekając tyle na realizację naboru. Stąd taki pomysł aby uczestniczyć mógł każdy na początek kursu.

Będzie też jakaś okazja się przekonać, jak mniej więcej tego typu zajęcia kursów wyglądają 😉

 

 

 

Aby uczestniczyć w pierwszych zajęciach kursu LPIC2 można:

  1. zarejestrować się na stronie: https://adminakademia.clickmeeting.com/lpic2
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 23 czerwca od godz. 19:30 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube

 

Aby uczestniczyć w pierwszych zajęciach kursu MS70-741 można:

  1. zarejestrować się na stronie: https://adminakademia.clickmeeting.com/1-zajecia-kursu-ms70-741-w-adminakademia
  2. biorąc też pod uwagę, iż na w/w platformie do webinariów, jaką wykorzystujemy na codzień do naszych kursów zdalnych jest limit do 100 osób, to także będzie równocześnie realizowana w dniu 1 lipca od godz. 19:30 transmisja na żywo na naszym kanale YouTube

 

 

 

Na samym pierwszym spotkaniu zostanie omówiona logika kursu, zorganizowania sobie środowiska pracy na potrzeby kursu, itp.
Same pierwsze stricte zajęcia już praktyczne odbędą się dla kursu LPIC2 w dniu 26 czerwca (piątek) od. godz. 19:30 (gdzieś do ok. 22:30), natomiast dla kursu MS 70-741 w dniu 3 lipca (piątek) od. godz. 19:30 (również gdzieś do ok. 22:30).
Dane dostępowe do tych kolejnych drugich spotkań będą też przekazane na naszej stronie, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych (również będą to zajęcia otwarte, i będzie można uczestniczyć w nich w ramach platformy do webinariów, albo w transmisji na żywo na YouTube).

Dalsze szczegóły na pierwszym spotkaniu 😉

 

 

 

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, proszę pisać poprzez formularz, lub na adres: kontakt@adminakademia.pl

 

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: