Z radosnej okazji rozpoczynających się dziś wakacji, AdminAkademia ogłasza promocję, w ramach której przez weekend dla kursów oferowanych na stronie adminakademia.pl w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji), będzie naliczony dodatkowy rabat w wysokości 30% (oprócz rabatów jakie są również wskazywane w opisie danego kursu).

Wakacje oprócz wypoczynku, to także dość dobry czas na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, biorąc pod uwagę, że dla wielu osób pojawia się szansa znaleźć troszkę więcej na takowy cel czasu niż zazwyczaj. Także mamy nadzieję, że niniejsza promocja pomoże z motywacją do takiego również właśnie wykorzystania tego wakacyjnego czasu (poza też oczywistym wypoczynkiem).

Promocja będzie obowiązywać wszystkie zgłoszenia na kursy w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji) jakie zostaną wysłane przez weekend od dziś, do godz. 23:59 w Niedzielę 27.06.2021.

Zapraszamy na stronę adminakademia.pl do sekcji „KURSY” w menu 😉

 

 

 

A czy warto, można zerknąć na przykładowe poniższe nagrania będące częścią oferowanych kursów:

 

Lista kursów, które obowiązuje powyższa promocja:

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: