Z okazji kończących się wakacji, AdminAkademia ogłasza promocję, w ramach której 1 i 2 września 2021 r., dla kursów oferowanych na stronie adminakademia.pl w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji), będzie naliczony dodatkowy rabat w wysokości 30% (oprócz rabatów jakie są również wskazywane w opisie danego kursu).

Dla jednych osób będzie to zapewne coś na osłodzenie kończącego się okresu wypoczynku, a dla innych też trochę radosna – gdy się jest rodzicem, i dzieci idą do szkoły/przedszkola, to pojawia się w końcu możliwość normalniejszego zajęcia się sobą i czasu na pracę… Sam mam nadzieję, że będą te nasze dzieci chodzić, i będę mógł się zająć tworzeniem materiałów w ramach projektu AdminAkademia 😉

Promocja będzie obowiązywać wszystkie zgłoszenia na kursy w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji) jakie zostaną wysłane 1 września oraz 2 września 2021 r. do godz. 23:59.

Zapraszamy na stronę adminakademia.pl do sekcji „KURSY” w menu 😉

 

A czy warto, można zerknąć na przykładowe poniższe nagrania będące częścią oferowanych kursów:

 

Lista kursów, które obowiązuje powyższa promocja (na tychże podstronach znajduje się też więcej przykładowych nagrań):

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: