Z radosnej okazji rozpoczynających się wakacji, AdminAkademia ogłasza promocję, w ramach której dla kursów oferowanych na stronie adminakademia.pl w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji), będzie naliczony dodatkowy rabat w wysokości 30% (oprócz rabatów jakie są również wskazywane w opisie danego kursu).

Wakacje oprócz wypoczynku, to także dość dobry czas na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, biorąc pod uwagę, że dla wielu osób pojawia się szansa znaleźć troszkę więcej na takowy cel czasu niż zazwyczaj. Także mamy nadzieję, że niniejsza promocja pomoże z motywacją do takiego również właśnie wykorzystania tego wakacyjnego czasu (poza też oczywistym wypoczynkiem).

Promocja będzie obowiązywać wszystkie zgłoszenia na kursy w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji) jakie zostaną wysłane od dziś do końca dnia 30 czerwca 2024 r. do godz. 23:59.

Promocja obejmuje także zamówienie cykli z Live’ów (informacje dot. poniższych cyklów można znaleźć na stronie https://adminakademia.pl/lista-ekskluzywnych-materialow-dla-patronow):
Instalacja, konfiguracja i zarządzanie VMware vSphere
System Center Virtual Machine Manager
Docker i kontenery 
Kubernetes dla administratorów
Administrator Microsoft Azure AZ-900/AZ-104
Programowanie sieciowe w języku Python dla inżynierów sieciowych


Zapraszamy na stronę adminakademia.pl do sekcji „KURSY” w menu, jak również sekcji Patronite>Lista ekskluzywnych materiałów dla Patronów 😉

 

A czy warto, można zerknąć na przykładowe poniższe nagrania będące częścią oferowanych kursów:

Przy czym na stronie z informacjami o każdym z kursów, również są przykłady nagrań z tegoż danego kursu.

 

Lista kursów, które obowiązuje powyższa promocja (na tychże podstronach znajduje się też więcej przykładowych nagrań):


jak również wyżej wspomniane cykle (https://adminakademia.pl/lista-ekskluzywnych-materialow-dla-patronow/):

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: