2 lata temu, 25 lipca 2019 r., odbyło się o godz. 19:00 w AdminAkademia pierwsze spotkanie kursu MS70-742, a dzień później 26 lipca, pierwsze spotkanie kursu LPIC1-101.

I tak rozpoczęła się przygoda z realizacją kursów AdminAkademia. Jak z bicza trzasnął te dwa lata minęły… Aczkolwiek w międzyczasie udało nam się zrealizować kursy: MS70-742, MS70-740, MS70-741, LPIC1-101, LPIC1-102, LPIC2, CCNAv7. A do tego w ramach spotkań na żywo Patronite cykle takie jak: Instalacja, konfiguracja i zarządzanie VMware vSphere, System Center Virtual Machine Manager, Docker i kontenery. A obecnie realizujemy kursy: LPIC3-304 oraz CCNA/CCNP Security. Chciałoby się pewnie więcej… Ale tutaj nie idziemy na tempo, a staramy się jednak czegoś nauczyć…

Miejmy nadzieję, że ten nasz projekt, będzie nadal się tak rozwijał. Co oczywiście bez Was, napewno nie byłoby możliwe. Także i Wam tutaj należą się podziękowania za te wspólne 2 lata.

Potknięć było w tych dwóch latach wiele, ale ten nie popełnia błędów, kto się nie stara i nic nie robi. Idealnego w świecie nie ma nic, do zrobienia/poprawienia przed nami wiele, ale też takie słowa jak poniżej przekazywane od Was, pokazują, że ma to wszystko jednak jakiś sens:

„Dzień Dobry panie Jarosławie
Bardzo dziękuję za stworzenie Admin Akademii, – możliwość uczestnictwa w Pana zajeciach zdecydowanie ułatwia mi poszerzanie tak rozległej wiedzy jaką są sieci komputerowe.”

„Kursy, webinary, które Pan prowadzi niesamowicie łaczą wiedzę teoretyczną z praktyką
przez co dodatkowo inspirują a fakt, że ceny kursów są w bardzo rozsądnej cenie czyni Pana Akademię bardzo wartościową.”

„Na początku chciałbym podziękować za ogromna pracę jaką Pan wykonuje na rzecz rozpropagowania wiedzy również dla osób, które nie są informatykami. Z ogromną przyjemnością oglądałem wiele odcinków na YouTube na Pana kanale. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.”

„Ps.
Bardzo podoba mi się forma w jakiej „sprzedaje” Pan informację, szczególnie te wesołe wstawki”

"Super materiały, oglądam , oglądam a końca nie widać. Bardzo dawno mnie nic tak nie wciągnęło. Obym nie zawalił studiów 😁"

„Witam Panie Jarku,
Ja tylko chciałem się pochwalić Panu zdanym dzisiaj egzaminem CCNAv7 200-301 z wynikiem 95% 🙂 więc nie najgorzej.
Widzimy się w poniedziałek o 19:30 i zdobywamy kolejną wiedzę :). „

Dzień dobry,
Chciałem poinformować że zdałem drugi egzaminy przewidziane do certyfikacji LPIC-1
101-500 Part 1 of 2 , version 5
102-500 Part 2 of 2 , version 5

i zdobyłem certyfikat LPIC-1 , który można sprawdzić na stronie
https://cs.lpi.org/caf/Xamman/certification
podając moje dane lpi.

LPI ID: *********
Verification Code: *********

Dziękuje za zdobycie wiedzy i certyfikatu LPIC-1
Mam nadzieje ze do LPIC-2 też mnie pan tak rewelacyjnie dobrze przygotuje”

 

To tylko kilka na szybko znalezionych na e-mailu, uzbierało się tego przez te dwa lata znaaacznie więcej. I za takie słowa DZIĘKUJEMY!!! Bo to najfajniejsza nagroda i prezent… I pokazuje, że ten projekt ma sens…

 

 

A w ramach prezentu urodzinowego także dla Was, bo bez Was ten projekt by nie powstał i się nie rozwijał, w te dwa urodzinowe dni, czyli 25 i 26 lipca, AdminAkademia ogłasza promocję, w ramach której dla kursów oferowanych na stronie adminakademia.pl w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji), będzie naliczony dodatkowy rabat w wysokości 40% (oprócz rabatów jakie są również wskazywane w opisie danego kursu).

 

Promocja będzie obowiązywać wszystkie zgłoszenia na kursy w sekcji kursów w formule do samodzielnej realizacji (Kursy > Oferta kursów do samodzielnej realizacji) jakie zostaną wysłane w dniach 25.07.2021 oraz 26.07.2021.

Zapraszamy na stronę adminakademia.pl do sekcji „KURSY” w menu 😉

 

A czy warto, można zerknąć na przykładowe poniższe nagrania będące częścią oferowanych kursów (zresztą na stronach z informacją o danym kursie, takich nagrań przykładowych można znaleźć więcej):

 

Lista kursów, które obowiązuje powyższa promocja:

 

Ponadto została też teraz wprowadzona dla kursów LPIC oraz MS możliwość zakupu na raty, w 3 częściach (dla kursu CCNA była już wcześniej możliwość zakupu w 3 modułach z osobna).

 

Udostępnij, jeśli ci się spodobało: